Yatırımın Adresi...

DİDİM Akbük'te ana arterlere yakınlığı ile ön plana çıkan INFINITY RESIDENCES & SPA, Bodrum Milas Yolu ve Didim bağlantısı ile bulunmaz bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Üniversiteye, okullara, alışveriş merkezlerine ve hastanelere yakın konumda olan INFINITY RESIDENCES & SPA sağladığı zaman tasarrufu ile yaşamı kolaylaştırıyor.

Infinity Residences & Spa,Akbük'te 24.000 m2 arsa üzerinde planlanmış ve özel olarak tasarlanmış 7 blok toplam 98 daireden, 2 adet Infinity villadan ve 4 adet spor villadan oluşuyor. Projede yer alan tüm daireler, özenle düşünülmüş mimari detaylarıyla, Tekvin kalitesini sunuyor. Projede 1+1-2+1- 3+1 ve 4+1’den villalara kadar farklı ihtiyaçlara göre seçenekler bulunuyor. Optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde, ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor.

Şehrin karmaşasından uzak ama şehrin tam ortasında kusursuz bir yaşam hayali, Infinity Residences & Spa’da gerçek oluyor. Özel tasarım daire ve villalarda manzara keyfi günün yorgunluğunu unutturuyor.

Infinity Residences & Spa, doğayla iç içe, kreş, çocuk oyun alanları, restaurant, açık yüzme havuzu, açık otoparkı,Türk hamamı, sauna , buhar odası, basketbol sahası, voleybol sahası ve bir çok özelliğiyle güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor.

Otel konforunda kaliteli bir yaşam oluşması kapsamında düşünülen resepsiyon hizmetleri sayesinde bütün işlerinizi kolayca takip edebileceksiniz. Daire temizliği, bakım – onarım hizmetleri, havaalanı karşılama, rent a car, 2. El satış ve kiralama ofisi hizmetlerini kapsamaktadır.