DİDİM ALTINKUM'A BİR YILDIZ GELİYOR...

TEKVİN İNŞAAT, DIDYMA LIFE RESORT  ile sizi kendi evinizde kral dairesi konforuyla ağırlıyor.

DIDYMA LIFE RESORT’ te özel alışveriş merkezinden güvenliğe, balkon-bahçeden havuz ve  kadar pek çok ayrıcalık günlük yaşamınızın bir parçası haline geliyor.

DIDYMA LIFE RESORT, AYDIN’ın parlayan yıldızı DİDİM'de yükseliyor. DİDİM, turizme açıklığı, çevre yolları bağlantısı, doğal peyzajı, planlı yapısı, sağlam zemin, bugün ve geleceğe yönelik yatırım değeriyle her geçen gün daha fazla dikkat çekiyor.

Hem konforlu bir yaşam hem karlı bir yatırım için DIDYMA LIFE RESORT’te şimdiden yerinizi alın.

AYRICALIK

Kendi evinizde krallar gibi ağırlanmayı hak ediyorsunuz. Başkaları için büyük ayrıcalıklar,günlük yaşamınız bir parçası olacak. 5 yıldızlı otel konforu her gün evinizde olacak. Sizi rahat ettirmek için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. A'dan Z'ye konforlu bir mekan sizi bekliyor. DIDYMA LIFE RESORT özlediğiniz ferahlığı evinizde sunuyor.

STİL

DIDYMA LIFE RESORT her şey tam istediğiniz gibi. Stilinizi yansıtacak, elit bir yaşam sizi bekliyor. Evinizi ruhunuzu ve zevkinizi yansıtacak şekilde biçimlendirin. Günlük hayatın karmaşası ve yorgunluğunu unutturacak bir eviniz olacak. Günün yorgunluğunu atmak istediğinizde, balkon-bahçeniz hayatınıza keyif katacak.

TEKNOLOJİ

DIDYMA LIFE RESORT, teknolojinin tüm olanaklarını hayatınıza konfor katmak için bir araya getiriyor. Özel güvenlik sayesinde siz ve aileniz gece  gündüz güvendesiniz. İnterkom görüntülü haberleşme sistemiyle kapınız sadece istediğiniz kişilere açık olacak. Uydu yayını, kablo TV ve dijital yayınla sayısız kanal izleyebileceksiniz.

DIDYMA LIFE RESORT, depreme dayanıklı üretim teknolojisiyle size sağlam bir gelecek, huzurlu bir yaşam sunuyor. AYDIN’ın en güvenli bölgelerinden biri olan DİDİM'de, C30 beton kullanılarak inşa edilen DIDYMA LIFE RESORT 'de, dış cephede mantolama sayesinde üstün bir yalıtım sağlanıyor. Tüm yapı malzemeleri TSE ve ISO9001 standartlarına uygun. DIDYMA LIFE RESORT 'e gözü kapalı güvenebilirsiniz.

KEYİF

DIDYMA LIFE RESORT, dolu dolu bir yaşamın yeni adresi. Sadece evde otel konforuyla değil, TEKVİN İNŞAAT’ ın yatırım mimarı anlayışıyla sunduğu olanaklarla size ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunacak. DIDYMA LIFE RESORT, kendinize vakit ayırmak, kafanızı dinlemek, şehrin kalabalığından kaçmak ya da sağlıklı yaşama kucak açmak istediğinizde emrinizde olacak. Basketbola ve açık  yüzme havuzlarına kadar sayısız seçenek sizi bekliyor.

DIDYMA LIFE RESORT’ te yaşamaya başladığınızda hayatınızda keyifli değişiklikler olacak. Şehir trafiğine girmeden, şehirden uzaklaşmadan yaşam evinizde keyif yapabilirsiniz. Sağlıklı olmak, formda kalmak artık sizin için daha kolay. Dilediğiniz zaman evinizden çıkıp yürüyerek spora gidebilirsiniz. Denize 600 metre mesafede. İstediğiniz anda heryerde olabilirsiniz.