Güzel Projede Özel Olmak...

Didim’de hayat dinamiktir, hareketlidir. Eğlencelidir. Bunun için çekicidir. Kültür zenginliği, yiyecek içecek çeşitliliği, alışveriş seçenekleri, gece hayatı, moda, sanat hep hızlı bir devinim içindedir.

Didim, bütün bu özelliklerin fazlasını kendinde toplayan, Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biridir. Hem sakinleri, hem de ziyaretçileri için özeldir. Çok caziptir. Buna karşın çok geniş bir alana yayılmış olması, trafik, kalabalık, ulaşım gibi sorunları olmaması bu cazibeyi kolay ulaşılır kılmaktadır.

Bir zamanlar belli bir tarihe ev sahipliği yapmış, kültür ve sanat merkezleri, lokanta ve eğlence yerlerini barındıran Didim, şehrin özgün kalitesini yaşatıyordu. Çevre pasajlar ve ara sokaklar da yiyecek içecek, kültür ve eğlence uzantıları olarak bu canlılığı taşıyordu.

Didim’de bazı projeler öne çıksa da sezonluk olmaları yüzünden tam bir alternatif olamadı.

Gelişen Didim’de yeni yerleşimler ilçenin zenginliğini böldü. Didim’e gelenler özlemini çektikleri büyükşehir yaşantısı yerine merkezden kopuk bir hayatla karşılaşıyor, devinimi uzaktan seyretmek zorunda kalıyorlar.

Tekvin İnşaat’ın  işte tam da bu eksiği giderecek, bu özleme cevap verecek projeleri sizlere sunuyor. Şehir merkezi, ana cadde olgusunu bir çekim merkezi olarak hayata geçirecek, kültür, sanat, yeme içme, eğlence ve gece hayatını en başta kendi sakinleriyle hareketlendirecek projeler. Bu devinimin yanında çok önemli bir de konum avantajı da vardır.

Tropicana Villas projemiz Didim’de Marina yolu civarında 2822 m2 arsa üzerinde planlanmış ve 12 adet özel olarak tasarlanmış villadan oluşmaktadır.

İçerisinde olimpik yüzme havuzu,pool bar, güvenlik ve kamera kontrol, yeşil alan bulunmaktadır.

Denize 1,5 km uzaklıkta gü özel villalar çok iyi yatırım aracıdır. Yeşil alanların bol olduğu bir bölgededir. Tropicana Villas Didimin tüm sosyal aktivitelerinin yakınında bir konumdadır.